vBulletin analytics

Toppik Kullanımı – Toppik ile Saçlar Nasıl Gürleşir?

Toppik kullanımı son günlerde reklamlarında etkisiyle oldukça artmıştır. Ünlü ve ünsüz bir çok kişi seyrek olan saçlarını toppik lifleri ile daha gür bir görünüme kavuşturmaktadır.

Toppik ABD’de Spencer Forrest laboratuarlarında geliştirilmiş ve saçtaki seyrekliği kapatmak için kullanılan doğal bir üründür. Özellikle saç ekiminden sonra toppik kullanılması ile seyrek kalan bölümler daha gür bir görünüme kavuşturulabilmektedir. Toppik krem veya sprey tarzı bir kozmetik değildir. Formülünde yer alan keratin saçın doğal proteinidir. %97 oranında küçük, mikrolifler halinde renkli keratin molekülleri yer alır.

Toppik kutusunu sallayarak seyrek saçlı bölgeye döktüğünüzde formülünde yeralan moleküller statik enerjiyle yüklenir ve saç tellerinize giderek birleşir. Böylece saçlarınız doğal ve gür bir görünüme kavuşur. Toppik lifleri toppik sprey ile sabitlenmesi ve aşırı bir rüzgar olmaması şartıyla rüzgardan etkilenmez ve şampuanla yıkayıncaya kadar yerinde kalır. Farklı toppik saç renkleri ile toppik çeşitleri bir çok eczanede ve online satış sitelerinde bulabilmeniz mümkündür.

Toppik Kullanımı Ve Uygulaması

Toppik lifrelerini kullanmadan önce saçınızın kuru olmasına dikkat ediniz.

Toppik kutusunu elinizle gürleşmesini istediğiniz bölgenin 7.5- 15 cm kadar üzerinde tutunuz. Küçük alanları hedefliyorsanız, kutuyu o bölgeye yaklaştırmalısınız.

Toppik’i istediğiniz alana doğru serbestçe sallayınız.

Alın bölgesi için baş parmak ve işaret parmağınız ile saçlarınızla alnınız arasında bir sınır oluşturup liflerin alnınıza ya da gözlerinize gelmesine engel olun.

Saçınıza hafifçe vurmak, Toppik liflerinin düştükleri alanda dağılmalarına yardımcı olacaktır. Açık, plastik ve sert birfırça kullanarak saçlarınızı istediğiniz gibi şekillendirin. Saçınızın Toppik lifleriyle daha kolay şekil alacaktır.

Toppik Saç dolgunlaştırıcı Toppik Saç dolgunlaştırıcı Toppik Saç dolgunlaştırıcı Toppik Saç dolgunlaştırıcı


Toppik liflerini tam anlamıyla kalın ve dolgun gözükene kadar serpmeye devam edebilirsiniz.

Toppik kullanımı sonunda fiberhold toppik spreyi hafifçe sıkarak lifleri yerinde sabitleyiniz.

Benzer Yazılar:

 1. Bioxcin Ampul Kullanımı Nasıl Olmalı
 2. Seyrek Saçlara Toppik
 3. Toppik Fiyatı Ne Kadar ve Toppik Çeşitleri
 4. Toppik Hair Building Lifleri
 5. Saç Kapatıcı Toppik Kullananlar

Yorumlar

 1. murat says:

  stopgrey aldım ama hiç faydasını görmedim

 2. hakan says:

  ben de stopgrey aldım ve kullanma talimatına uygun bir şekilde kullandım ama gerçekten faydasını göremedim.! yaklaşık bir ay sürdü ve tüpü bitti zaten ama tek yaptığı şey sadece saçlarıma sürünce ellerimi boyaması ve ne zaman saçlarımı ellerimle tararsam ellerim siyaha boyanıyodu ve biri saçıma dokunsa onunda elleri boyanıyodu yani iğrenç birşeydi!! saçlarımın renginde hiçbir değişme olmadı ve bu ürüne verdiğim parayı helal etmiyorum.. bu dünya da onlar maddi olarak kazanmış olabilir ama elbette ahirette manevi olarak alacaklı olan benim…

 3. batuhan says:

  toppik kullandıktan sonra yıkamayla yine eski halinimi alıyor yoksa son haliylemi kalıyor yani gürleşmiş olarak toppik almayı düşünüyorum ama ayrıntıları bilmediğim için biraz çekincemede kalıyorum aydınlatıcı bilgilerinizi bekliyorum selamlar saygılar

 4. admin says:

  Toppik ürünü saçlar yıkandığında büyük bir kısmı, şampuanlandığında tümü gider.

  Yaklaşık Toppik Fiyatı Toppik 10 gr : 70 YTL Ekonomik Boy Topik : 90 YTL Toppik Sprey : 20 YTL

 5. sevilay says:

  ben s arabistanda yasayan bir bayanim ve kuaforum bu urunu buraya getirmeyi istiyorum bana yardimci olurmusunuz yada firmaniza nasil ulasabilirim

 6. serkanmek says:

  topik kullandım 2 defa
  kullanmya devam edıcem lakin sikayetım
  fazlamı dökuyorm acaba? kurumuyor sacımda ellerımı surunce ellerıme bulasıyor.arkadaslar sıze bı önerım var kopya kagıdını hafif ıslatın ve seyrelmıs yerlerınıze surun ınanamıycaksınız 80 mılyon nerde 50 kurus arsındakı farkı gorun:)ben yıne eskıye donucem galıba kopya kagıdına:))

 7. murat says:

  denemedim ama denemeyi çok istiyorum

 8. sadik ozgun says:

  selam size ben almanyada oturuyorum bu sac ilaci almak isterm ne nasil alalim bilgi vermenize isterm SHOW TV de seyr etim selamler

 9. adem says:

  ben denemedim ama çok güzel bir ilaç oldugundan eminim bu yüzden çok sevdim.

 10. halil says:

  toppik kullanın saçlarınız değişecek

Yorum Yap

*

Tüm hakları yasal koruma altındadır. 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanunu gereğince; siteye ait içeriğin hak sahibi ya da sahiplerinin yazılı izni alınmaksızın kopyalanması, yayınlanması ve dağıtılması yasaktır. Hak ihlaline sebebiyet verenler yasanın öngördüğü tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. Sitede yer alan bilgiler doktorun tıbbi tedavisinin yerine geçmez. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut ilaç tedavisinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.