vBulletin analytics

Bioksin Şampuan ve Serum Hakkında Sık Sorulan Sorular

1. Bioksin Şampuanı kimler kullanmalı?

Bioksin Şampuan’ı, saç dökülmesi problemi olanlar ya da mevcut saçlarını korumak ve daha güçlü, dirençli saçlara kavuşmak isteyenler kullanabilir.

2. Bioksin Serum’u kimler kullanmalı?

Eğer saç dökülmesi problemi daha yoğun bir şekilde yaşanıyorsa ya da saçlarda belirgin bir hacim kaybı yaşanıyor ve daha güçlü, dirençli yeni saçlara kavuşmak isteniyorsa Bioksin Şampuan ile birlikte daha etkin olan Bioksin Serum’un kullanılması önerilmektedir

3. Kadınlar da Bioksin kullanabilir mi?

Evet, Bioksin ürünlerini hem erkekler hem kadınlar kullanabilir.

4. Bioksin Şampuanın saç tipine göre farklı formları var mı?

Evet, Bioksin Şampuan’ın saç tipine göre ayrıştırılmış iki ayrı formu var: Yağlı Saçlar ve Kuru-Normal Saçlar için. Saç tipine uygun olan Bioksin Şampuanı! seçmek çok önemlidir.

5. Bioksin Şampuan nasıl kullanılır?

Bioksin Şampuan’ın kullanımı son derece kolaydır. Normal şampuanlar gibi kullanılır, ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulanır ve iyice durulanır. Bioksin Şampuan her gün kullanılabilecek kadar yumuşak bir şampuandır.

Yağlı saçlar için her gün, kuru-normal saçlar için ise iki günde bir kullanılması önerilir.

6. Bioksin Serum nasıl kullanılır?

Saçlar tercih edilen bir şampuanla yıkandıktan sonra bir havlu yardımıyla kurulanır. Nemli ve temiz saça, tercihen geceleri, öncelikle “dökülmenin yaşandığı saçlı deh bölgesine ve çevresine olmak üzere tüm saç derisine uygulanır. Yaklaşık bir dakika dairesel hareketlerle hafifçe masaj yapılarak Bioksin Serum saç derisine iyice yedirilir, durulanmaz.

7. Bioksin Serum’u Bioksin Şampuan ile birlikte mi kullanmalıyım.

Hayır, ancak en iyi sonuç için Bioksin şampuan ile birlikte kullanılması önerilir.

Bioksin ile ne zaman sonuç almaya başlarım?

Bioksin’in etkisi 2. ayın sonunda görmeye başlarsınız.

8. Bioksin Serum’u ne kadar süre kullanmalıyım?

Yoğun kür, destekleyici kür ve tamamlayıcı kürden oluşan Bioksin Bakım Programı çerçevesinde kullanımı önerilir.

9. Bioksin ürünlerini kullandıktan sonra saç kremi, jöle, köpük v.s. gibi ürünler kullanabilir miyim?

Evet, Bioksin ürünlerini kullandıktan sonra saçınızı şekillendirmek için alışkın olduğunuz ürünleri kullanabilirsiniz. Ancak kullanacağınız ürünlerin saçlara zarar vermeyecek kalitede olmasına dikkat ediniz.

10. Bioksin Şampuan ve Serum’u boyalı saça kullanabilir miyim

Evet, kullanılabilir.

Bioksin ürünlerini hamile bayanlar kullanabilir mi?

Yapılan klinik testlerde Bioksin ürünümüzün herhangi bir yan etkisine rastlanılmamıştır. Ancak bu hassas dönemlerinde hamilelerin hekimlerine danışarak kullanmaları önerilir.

12. Bioksin Şampuan ve Serum’un yan etkileri var mı?

Bioksin ürünleri bitkisel kaynaklı hiçbir yan etkisi olmayan ürünlerdir. İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Eczacılık fakültesi nde yapılan klinik testlerde de hiçbir yan etkiye rastlanmamıştır.

Benzer Yazılar:

 1. Pelintys Bitki Derman Uygulama Öncesi Sık Sorulan Sorular
 2. Bitki Derman Saç Bakımı Uygulama Sonrası Sorular

Yorumlar

 1. ayşen says:

  merhaba bu bioxin ampullerin yan tesırlerinden niçin bahsetmiyorsunuz oğlumun bütün sırtları ve boğaz bölgesi aşırı derecede kıllanma oldu niçin bizleri uyarmadınız saçlarıdada hiç fark yok

 2. gaye says:

  mrb 12yasınd daki kızımda saç kıran basladı doktor dedavisialtinda ilacları var ama baska bi arkadasımdann bioksininde işe yarayaagını söylememsi aklımı karıstırdı lütven yardımcı olurmusunuz

 3. emrah says:

  slm arkadaşlar bende bundan iki yıl önce kullanıyordum faydasını gördüm ancak ara vermiştim bir ay önce tekrar başladım kullanmaya fakat daha önce sacımda kepek oluşmuyordu kullanmaya başladıktan sonra kepek ve aşırı bir kaşıntı oluşmaya başladı bununla ilğili bilğilendirilirsek sevinirim.

 4. orhan says:

  benim saçlarımda dkülüyor genetik dökülme bioksin kullansam acaba bi işe yaramı bana yardımcı olurmusunuz lütfen

 5. Murat says:

  Yaşım 29, saçlarımda dökülme ve saç tellerimin cansızlığından dolayı eşdeğer ve fiyatı daha cazip ürünler olmasına rahmen reklamları en sık verilen “Bioksin 3'lü şampuan setini” kullanmaya başlarım daha ilk şişeyi bitirmeden saçlarımdaki dökülmenin arttığını ve saç tellerimin hissedilir derecede cansızlaştığını farkettim ürünüün prospektüsünde kullandığımda dökülmelerin devam edeceğini normal karşılamak gerektiği belirtilmekte, şu an iki buçuk şişe şampuanı bitirdim, ne jöle kullanırım ne de briyantin hayatımda da kullanmadım, stresli bir döneme girsem ondandır diyeceğim yani hiçbir etken yok ki bunların devasını Bioksin'de arayayım.
  Saçlarımın dökülmesi abartısız 3-4 kat arttı ve çevremdeki çoğu kişi “Saçların son zamanda neden bu kadar döküldü ” diye belirtmekte.
  Verdiğim uçuk fiyatamı yanayım, fazladan döktüğüm saçlaramı bu ürüne pek teba etmenizi tavsiye etmem bırakın doğal kalsın döküleceği varsa dökülür zaten bu ürünü kullanarak dökülmeyi benimki gibi hızlandırmayın yeter.

 6. faruk says:

  saçlar dökülür tabi fır ça gibi saçlarım vardı fön çekmeyew başladım çok hoş görünüyodu saçlarım 2 sene devam ettim föne yakarak fön çekiyordum buhar hergün buhar çıkıyodu saçımdan ama acayip güzel şekiller alıyodu saçlarım ondan sonra dökülmeye başladı saç ( YANİ ANLIYACAĞINIZ SAÇ KÖKLERİ YandIMI BİDA EN AZ 2 SENEDE KENDİNE GELİR(….BİOKSİN MİOKSİN HİKAYE***

 7. Sebahattin says:

  Selam Arkadaşlar.Ben 1 senedir bioxsin serum ve şampuanı düzenli olarak kullanıyorum.Saçlarım dökülmesi tamamen durmadı ama eskisine nazaran azaldı,daha güzel canlı duruyor.Herkes de aynı sonucu verirmi bilmiyorum.Ama ben genel olarak memnunum.

 8. simge says:

  merhaba arkadaslar. Ben bioxcini yaklasık 6 aydır kullanıyorum. Kendı kullanım sonucumda saçlarımdaki dökülmeler azaldı we saçlar cıkmaya basladı. Sadece şampuan kullanımı yeterli geldi.

 9. nihal says:

  3 yıl önce bioxsin şampuan kullanmaya başladım iki kür ampul kullandım yaklaşık 6 ay sonra faydasını görmeye başladım yalnız istenilen sonuca ulaşmak için sabırla sürekli kullanımı tavsiye ederim

 10. kerim says:

  Arkadaşlar, cilt doktoruna gidin o söyer saçınıza özel bişiler. ben bugun gittim mesela. rogan ve dermozinc verdi sabah akşam sprey işte. dökülme sbebei gentik dedi. bu udurmda bunarla anacak yavvaşlatılır tamamen duruduracak bir formül yok sadan solda duyduklarına inanma dedi. yani doktorunuz ne teşhis koya ve ne verirse onu yapın. kendi kafanaıza göre bişiler denemeyin.

 11. murat kaya says:

  Ailemden gelen genetik dökülmelerimi önlemek amaçlı kullanıyorum sprey ile birlikte kullandığım için çok çok memnunum. saç dökülme problemim artık yok.

 12. murat kaya says:

  Bu arada şimdi baktım da Bioxcin Femina olarak da bir ürün çıkmış kullanan ve bilgisi olan varmı ? Eşime düşünüyorum.

 13. TUĞÇEHAN says:

  Arkadaşlar, bütün olayı şampuanla başlayıp şampuanla değerlendirmeye almayın.
  Ben Bioksin şampuanını 5 yıldır kullanıyorum. Saçlarımı haddinden fazla gürleştirip, besledi. Peki nasıl mı? Öncesinde saçlarınızı zeytinyağı içeren kalıp sabunla yıkamalısınız. Kullandığınız suda çok önemli. Bulunduğunuz ilin suları yumuşak mı, kireçli mi nasıl? Bunlardır şampuandan önce önemli olan..

Yorum Yap

*

Tüm hakları yasal koruma altındadır. 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanunu gereğince; siteye ait içeriğin hak sahibi ya da sahiplerinin yazılı izni alınmaksızın kopyalanması, yayınlanması ve dağıtılması yasaktır. Hak ihlaline sebebiyet verenler yasanın öngördüğü tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. Sitede yer alan bilgiler doktorun tıbbi tedavisinin yerine geçmez. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut ilaç tedavisinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.