vBulletin analytics

Saç Ektiren Ünlüler – Saç Ekim Fotoları

Saç dökülmesi ünlü, ünsüz herkesin sorunu, ama sık sık medyada yer alan biri iseniz bu durum sizin için adeta bir kabusa dönüşebilir. İşte bu sorunlarından kurtulmak için saç ektiren ünlüler öncesi sonrası saç ekim fotoları.

Saç ektiren türk ünlüler arasında Cihan Ünal, Mustafa Sandal, Gökhan Özen, Tamer Karadağlı gibi isimler yer almaktadır.


Saç Ektiren Ünlüler - Cihan Ünal Cihan Ünal

Dökülmeye başlayan saçları için saç ekimi yaptıran ünlü sanatçı Cihan Ünal şuan uzun saçları ile oldukça farklı bir imaj ile ekranlara çıkmaktadır.


Saç Ektiren Ünlüler - Mustafa Sandal Mustafa Sandal

Ünlü popçu cildini zımbalattırmış, göğüs kıllarını epilasyon ile aldırmış ve en son olarakta seyrekleşen saçları için saç ekimi operasyonu geçirmişti.


Saç Ektiren Ünlü Kişiler - Memduh Ün Memduh Ün

Saç nakli yaptıdıktan sonra özgüveninin oldukça artığını söyleyen ünlü yönetmen Memduh Ün saç sorunu yaşayan herkese bu yöntemi tavsiye ediyor.


Saç Ektiren Şarkıcılar - Gökhan Özen Gökhan Özen

Şarkıçı Gökhan Özen’ de saç dökülmesi sorunu yaşamaya başladıktan sonra gizlice saç ektiren ünlüler arasına katıldı.


Saç Nakli Yaptıran Ünlüler - Mustafa Denizli Mustafa Denizli

Yakışıklı ve başarılı antrenör Mustafa Denizli dökülen saçları için geçirdiği neştersiz bir operasyonla saçlarına tekrar kavuştu ve saç ektiren türk ünlüler arasına katıldı.


Saç Nakli Yaptıran Ünlüler - Tamer Karadağlı Tamer Karadağlı

Ayıp mı saç ektirmek? Saç ektirdim ve görüntümden de son derece memnunum diyen Tamer Karadağlı yeni görüntüsünden son derece memnun olanlardan.


Saç Nakli Yaptıran Ünlüler - Yalın Yalın

Saç ektiren ünlüler arasında yer alan genç şarkıcı Yalın, çareyi saçlarına kaynak yaptırmakta buldu. Yalın’ın yeni saçları oldukça gür ve sağlıklı.

Benzer Yazılar:

 1. Protez Saç Kullanan Ünlüler

Yorumlar

 1. murat says:

  ben 2 seans fut 2 seans fue oldum fue ile yaptırdığım nedense çıkmadı benimki doğal durmuyo o ünlüler nerede yaptırmış acaba bilenvarsa yazsın

 2. tuna says:

  tamer karadağlı transmedde

 3. kerem says:

  burdakilerin çoğu transmed diye okudum internette,muayene icin gittigimde tek öğrenci bendim aslında :)

 4. özgür says:

  5 gün önce göztepe medicalpark hastanesinde songül hn'a fue yöntemiyle ekim yaptırdım. 3.000 adet için 4.000.-tl aldılar ayrıca 6 taksit. Ben 2 senedir neden kaçmışım diye üzülenlerdenim. İlk gün geçtikten sonra sanki hiçbirşey olmamış gibi çok rahatım. Kendilerine teşekkür ediyorum. Çok basit birşeymiş. Sanırım bu gidişle hiç kel adam kalmayacak.

 5. ferdi says:

  arkadaslar sac ektiripte sonuctan memnun olmayan varmi, yani bu yada su klinige gitme diyen varmi aranizda?

 6. satı says:

  bende saç ektirmeyi düşünen biriyim sorun yaşamayacağım ve referansı iyi bir merkez varmı.

Yorum Yap

*

Tüm hakları yasal koruma altındadır. 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanunu gereğince; siteye ait içeriğin hak sahibi ya da sahiplerinin yazılı izni alınmaksızın kopyalanması, yayınlanması ve dağıtılması yasaktır. Hak ihlaline sebebiyet verenler yasanın öngördüğü tüm sorumluluğu kabul etmiş sayılır. Sitede yer alan bilgiler doktorun tıbbi tedavisinin yerine geçmez. Bu kaynaktan yola çıkarak, ilaç tedavisine başlanması ya da mevcut ilaç tedavisinin değiştirilmesi kesinlikle tavsiye edilmez.